کانون تبلیغاتی
آوای رسا

درباره ما

کانون تبلیغاتی آوای رسا 

امورتخصصی رستورانها و صنایع وابسته  با پیشینه 5 ساله، جهت محقق کردن اهداف و چشم اندازهای، تمرکزبرشاخه های مرتبط، در حیطه کسب و کارخود را اساس سازمان و شرکت خود قرارداده است.

شرکت های برتر و پیشرو، فعالیت ها و فرایندهای تخصصی –  اجرایی و استراتژی کاری خود را بنحوی چیدمان می کنند که سیستمی منظم ، همسو – خلاقانه و هوشمندانه فراهم گردد.

درواقع اجرای فعالیت ها و مشاوره ها به شیوه ی نووابتکاری در بازارهای رقابتی امروز مزیت برتری شرکت ها و سازمان ها محسوب میگردد.

بازاریابی و شبکه ارتباطی خاص، شامل مجموعه ای از فعالیت ها و تلاش ها است که نقش کلیدی و موثری در رشد و توسعه ی سازمان ها و شرکت ها ایفا می کند. با وجود پیشرفت بازریابی و فروش، رشد علمی قابل توجهی در این زمینه رخ داده است و شرکت های پیشرو و موفق اقدامات و ابتکارات بازاریابی، فروش و تبلیغات را توسط بکارگیری اصول علمی استراتژی فروش – تعاملات اجتماعی – تحقیق بازا – کنترل بخش اجرا – خلاقیت و نوآوری – زمان و هزینه انجام میدهند.

کانون تبلیغاتی آوای رسا با دارا بودن سالها تجربه، مجموعه ای  کامل و توانمند بوده و زنجیر کاملی از خدمات مدیریت بازاریابی ومشاوره  تبلیغاتی را به برترین شرکت ها و رستوران داران ارائه خواهد داد.

کانون تبلیغاتی آوای رسا، با پشت سرگذاشتن 650 پروژه رستورانی در سال 96،  برترین انتخاب رستوران داران لوکس و نیز سازمان ها و شرکت های موفق بوده که راه اندازی صفر تا 100 تمامی امور تخصصی رستوران داران شامل :  طراحی و اجرای دکوراسیون داخلی و تمامی مشاوره های تبلیغاتی و برندیگ بوده است .

ماموریت :

ماموریت اصلی و بنیادی شرکت آوای رسا، ارائه ی راه حل های یکپارچه و تخصصی – مقرون به صرفه و بسیار موثر برای تحقق اهداف مشتریانش در زمینه هایی مانند : افزایش فروش، افزایش سهم بازار، معرفی محصولات جدید، توسعه برند، بازاریابی داخلی و متفاوت بودن در بازار رقبا ی بازاربوده است .

واحدهای طراحی و تحقیقاتی – اجرایی  شرکت عواملی هستند که هوشمندانه راه حل های ارتباطی و تبلیغاتی توسعه یافته برای هر مشتری را با شیوه ای مختلف و نوبه واقعیت تبدیل می کنند.

اهداف :

اهداف و راهبردهای بازاریابی وفروش درکانون تبلیغاتی آوای رسا به شیوه های  عملکردی یکپارچه و منظم و طولانی مدت خلاصه میشود. که علاوه بر پوشش کلیه فعالیت های اجرایی مورد نیاز، امکان کنترل و تخصیص بازریابی و تبلیغات را میدهد.

خلاقیت :

مرکزتبلیغات و بازاریابی تاثیرگذار برای هرسیستمی خلاقیت سیستم و گروه طراحی و اجرا میباشد.

در اتاق فکر ایده پردازی آوای رسا، گروه طراحی و متخصصان اجرایی و بازاریابی ، خلاقانه و هنرمندانه حضور دارند که خلاقانه ترین ایده ها را با ابتکار برای خدمات مشتریان، معرفی کرده و محقق می نمایند.

مزیت رقابتی :

درکانون تبلیغاتی آوای رسا تمامی فعالیتها و مشاورها متشکل از :

تیم عکاسی و فیلمبرداری – طراحی و چاپ – تیم طراحی دکوراسیون داخلی و اجرا – طراحی سایت – راه اندازی تخصصی رستوران – سرویس ها و خدمات اجرایی بازاریابی و فروش در قالب مدیریت های اینستاگرام و نیز ماهنامه های اجاق که کمک شایانی در پروسه برندسازی به رستوران خواهدکرد. ونیز توانمند در بهره برداری از تمامی امکانات در زمینه های تبلیغات و کمک به افزایش فروش و اعتبار را محیا خواهدکرد.

کیفیت خدمات :

کانون تبلیغاتی آوای رسا با دارا بودن مدیران ارشد درزمینه های تبلیغات و مارکتینگ – طراحی و اجرا که وظیفه دارند کلیه هماهنگی های لازم جهت رضایت مشتریان را فراهم کرده و با دقت و نظارت های اجرایی حرفه ای بر امور و نیز با قابلبت اطمینان بالا تحت نظر داشته تا خدماتی با کیفیت برتر به مشتریان ارائه گردد.

درباره ما
درباره ما